«БУМБОКС» починає тур Україною і виступить на головній сцені фестивалю «Porto Franko»

Гурт «Бумбокс» оголосив дату початку всеукраїнського туру на підтримку нового EP-альбому «Голий Король», який вийде в серпні цього року. Перший гастрольний концерт відбудеться 7 вересня у Чернівцях, а потім колектив відвідає ще 20 міст у різних регіонах, пише Cultprostir.

Палац Потоцьких прибрали від сміття

Волонтери міжнародного фестивалю PORTО FRANKO прибрали архітектурну пам’ятку міста і водночас одну з головних локацій фестивалю – палац Потоцьких. Цими вихідними активісти вивезли з території Потоцьких десятки кілограмів сміття.

Олексій ГНАТКОВСЬКИЙ: “Я хочу, щоб в моєму місті були такі мистецькі події , які розвиватимуть хороший смак у глядача”

На фестивалі PORTO FRANKO2017 – продукти тільки високої художньої якості. Театральна програма фестивалю це не просто 4-денні акції, це початок довготривалої співпраці з світовими театрами.

«PORTO FRANKO 2017» звучатиме з єдиного у світі бамбукового органу

Обіцяли щось вражаюче? Виконуємо! Вперше не тільки в історії Івано-Франківська, а й усієї України, ви почуєте містичні звуки Bambuso Sonoro – унікального бамбукового органу, який привезе з собою з Нідерландів автор цього інструменту та перформер Ганс фон Коолвижк.

Владислав Соха “Простягаю руку дружби всім, хто долучається до фестивального життя міста.”

В рамках фестивалю «Porto Franko», Владислав Соха – координатор фестивалю започаткував першу в Івано-Франківську школу волонтерства з метою об’єднання молоді та росту культури міста.
Влад поділився особистою мотивацією відкриття школи та розкрив секрети відбору волонтерів на наймасштабніший фестиваль міста «Porto Franko 2017».

Пісок, пальми, сонячні панелі і музика різних культур на Porto Franko 2017

Олександр Балтушев – музичний продюсер масштабного фестивалю «Porto Franko» поділився цікавими подробицями про особливих виконавців фестивалю.
Цього року на всіх локаціях звучатиме найрізноманітніша музика. Кожен знайде щось собі до душі.

«PORTO FRANKO» створюватиме атмосферу моря у рамках візуальної програми

Цього року на «Porto Franko» буде мистецьких обмін естетиками та світоглядами – співставлення робіт закордонних та українських митців. Роботи понад тридцяти художників з Росії, Німеччини, Голландії, Японії, Білорусі, України, Румунії будуть представлені у візуальній програмі фестивалю «Porto Franko» .

Найкращі театри Європи на «Porto Franko»

Театральна частина має наймасштабнішу програму фестивалю «Porto Franko». В «порт» Івано-Франківська прибудуть найвідоміші театральні трупи Європи.