Дмитро Богомазов

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 15 червня, 13:00

Детальніше

Дмитро Богомазов — український театральний режисер, театральний педагог, член Національного союзу театральних діячів України, Заслужений діяч мистецтв України.
Національна премія України ім. Т.Г.Шевченка за 2013 рік – за спектаклі «Гамлет» В. Шекспіра Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені В. Василька, «Гості прийдуть опівночі» А.Міллера Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра і « Щуролов »О. Гріна Київського театру« Вільна сцена».
Працював в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра, в 2001 р заснував театр «Вільна сцена», який в 2011 р об’єднався з Театром на Лівому березі.
Поставив понад 30 вистав в Україні, Росії, Польщі, Франції, в т. ч. «Трохи вина, або 70 обертів» за Л. Піранделло, «Обманута» по Т. Манну, «Філоктет-концерт» за Софоклом, «Морфій» по М. Булгакову, «Роберто Зукко» по Б.-М. Кольтес, «Гамлет», «Отелло», «Сон в літню ніч» за У. Шекспіром, «Войцек» по Г. Бюхнеру і ін.

Павло Гудімов

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 15 червня, 15:00

Детальніше

Павло Гудімов – український арт-менеджер, колекціонер мистецтва, музикант. За освітою ландшафтний архітектор, закінчив Львівський лісотехнічний інститут. З 1991 року активно займається музикою. Виступає куратором і організатором виставок українських художників. У 2007 відкрив Арт-центр «Я Галерея», основна мета якої послідовна підтримка, розвиток і популяризація сучасного мистецтва. Діяльність «Я Галерея» не обмежується організацією виставок – арт-центр проводить лекції та майстер-класи, круглі столи і дискусії, ініціює музейні проекти, організовує виставки українських художників за межами країни, збирає бібліотеку.

Наталія Половинка

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 16 червня, 13:00

Детальніше

Наталія Половинка – українська співачка (сопрано), актриса, педагог. Лауреат Національної премії України імени Тараса Шевченка.
Закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.Лисенка (клас професора М.Тарнавецкой) (1989), стажувалася в Центрі Е.Гротовского (Понтедера, Італія) (1991).
Актриса і музичний керівник театру ім. Л.Курбаса, художній керівник “Майстерні пісні”, солістка і педагог Державної хорової капели хлопчиків та юнаків “Дударик”.
Лауреат Національної премії ім.Т.Шевченко за виконання ролей у виставах за творами Григорія Сковороди, Платона і Василя Стуса (2006). 36 ММКФ: Приз «Срібний Георгій» за краще виконання жіночої ролі (Брати. Остання сповідь) (2014 року).

Володимир Єшкілієв

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 16 червня, 14:00

Детальніше

Володимир Єшкілієв – член Асоціації українських письменників, український прозаїк, поет, есеїст, ідеолог “Станіславського феномену”.
Автор роману «Адепт», написаному у співавторстві з Олегом Гуцуляком, книги прози «Візантійська фотографія», один з авторів проекту-касети «Тетрархія» та спільної з Андрієм Пустогаровим збірки поезій «Диптих», літературознавчого есе «Воццекургія Бет”, опублікованого також у книзі Іздрика «Воццек & Воццекургія», підручника «Історія релігії», низки оповідань, філософських есе і віршів, багатьох словникових гасел у глосарійному проекті «Четверга», упорядник глосарійного корпусу «Малої української енциклопедії актуальної літератури», автор концепції проекту «Імперія» журналу «Четвер», консультант «Південного акценту» та інших проектів.

Владислав Троїцький

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 17 червня, 16:00

Детальніше

Владислав Троїцький – український театральний режисер, продюсер. У 1987 р. закінчив радіотехнічний факультет КПІ; закінчив режисерсько-акторський факультет Російськоъ Академіъ Театрального Мистецтва, в минулому – «ГИТИС». У 1994 році заснував Центр сучасного мистецтва «Дах». У 2001 і 2002 лауреат нагороди «Київська Пектораль». З 2004 до 2009 рік викладав у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. У 2004 р. створив етно-хаос гурт «ДахаБраха». У 2007 р. заснувава мультидисциплінарний фестиваль “ГогольFest”.

Антон Овчінніков

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 17 червня, 14:00

Детальніше

Антон Овчінніков – хореограф, перформер, засновник та директор Міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру «Zelyonka Fest». Викладач кафедри сучасної хореографії КНУКіМ (2006-2016) та лектор Польської платформи сучасного танцю у м. Любліні (2012, 2014).
Засновник фестивалю сучасного танцю «Точка перетину» (Київ – Харків – Херсон), проекту АРТІЛЬ спрямованого на підтримку молодих хореографів сучасного танцю і допомогу у створенні робіт для професійної сцени, Всеукраїнської Асоціації «Платформа Сучасного Танцю», хореограф «M.O.S.T. dance project» та співзасновник та художній керівник школи сучасного танцю «Black O!Range Dance Studio». У 2015 р. був членом журі міжнародної театральної премії «Total Theatre Award» в рамках фестивалю FRINGE (Edinburgh, Great Britain).

Влодзімєж Станєвський

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 18 червня, 13:00

Детальніше

Влодзімєж Станєвський – польський режисер, засновник і директор Осередку театральних практик Ґардженіце, автор есеїв та п’єс, програм підготовки актора.
Осередок театральних практик «Ґардженіце» (Ośrodek Praktyk Teatralnych «Gardzienice») – польська театральна група, що виникла в 1977 році з ініціативи Влодзімєжа Станєвського.
Першопочатковою ідеєю театру був пошук нового, натурального творчого середовища, відхід від міста, пошук та знаходження нового адресата, який міг би разом із акторами брати участь у спектаклі та його співтворити. Природнім джерелом натхнення для «Ґардженіц» була традиційна народна культура.
«Ґардженіце» є авторським проектом свого засновника Влодзімєжа Станєвського. З часом театр в Ґардженіцах звернув свою увагу на Стародавню Грецію як джерело європейської культури. Переносить забуті акторські техніки театру античної Греції, нав’язуючи до існуючих іконографічних літературних джерел, як також до пам’яток музики античної Греції. Це має на меті повернути із духу музики жанр трагедії. Колектив отримав міжнародне визнання, критики відносять його до типу експериментального антропологічного театру.

Олексій Шмурак

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 18 червня, 14:00

Детальніше

Олексій Шмурак – закінчив Київську консерваторію по класу композиції у Юрія Іщенко. До цього навчався композиції у Алли Загайкевич. У 2006-2017 співзасновник, співорганізатор та піаніст Ensemble Nostri Temporis (ENT), який був лідером української камерної сцени нової музики. Як учасник ENT провів низку мультимедійних проектів в Україні, Росії, Білорусі, Польщі та Німеччині.
У 2013 створює разом із артистом Олегом Шпудейко електроакустичний дует “Блук”. У 2014-2014 проводив разом із композитором та віолончелістом Золтаном Алмаші фестиваль сучасної та класичної музики “Гольфстрім”.
З 2014 співпрацює із музичним агенством УХО. З 2016 постійний учасник та автор ідей простору “Плівка”, переважно у співпраці з куратором Дмитром Казаковим. Створював музику на замовлення численних польских, австрійських та російських інституцій.

Євгеній Вітошкін

Театр Кіно «Люм’єр» – веранда (вул. Грушевського, 3), 18 червня, 15:00

Детальніше

Вітошкін Євгеній – музейний менеджер, керівник відділу Київської національної картинної галереї, мистецтвознавець, оцінювач творів мистецтва, куратор культурних проектів Інституту стратегічних досліджень імені Голди Меїр.