Між нами / Чаювання

Totem Dance Group
Хореографи – Ольга Лабовкіна (Білорусь) / Чеві Мюрадай (Іспанія)
Ляльковий театр (вул. Незалежності 10а), 15 червня, 17:00

Детальніше

Вистава “Чаювання” – танцювальна робота-дослідження – результат співпраці Ольги Лабовкіної в якості запрошеного хореографа і Totem Dance Group (Київ, Україна). Темою дослідження вистави стали міжособистісні відносини всередині групи. Вже довгі роки разом … особисті кордони чіткі й різкі… як дзвін чашок. Статусність, давно розподілені ролі, не завжди емоційна сумісність … все вже стало міцним, твердим, відчутним. Іноді ми всі досягаємо точки кипіння. Може просто вип’ємо чаю?
Лабовкіна Ольга – танцівниця, хореограф і перформер, що працює в області сучасного танцю, візуального мистецтва, театру і перформансу, засновниця Karakuli dance theatre (Мінськ, Білорусь). В якості хореографа співпрацювала з телеканалом СТБ (шоу “Танцюють всі. Повернення героїв”).
Вистава “Між нами” – щира і чуттєва робота іспанського хореографа Чеві Мюрадай з українською танцювальною компанію Totem Dance Group. Це своєрідний маніфест про кохання, бажання, пошук свого шляху і радості руху до мрії, заснований на поезії Шарля Бодлера.
Чеві Мюрадай – хореограф, який вже отримав понад 8 премій, одна з яких визнала його кращим танцівником та хореографом – Премія Max. Працював у Великий Британії, США, Південній Америці. Заснував власну танцювальну трупу Losdedae, з метою розвитку сучасного танцю в Іспанії, поставив більше 30 вистав. Поєднує свою кар’єру як танцівник з викладацькою роботою на курсах, семінарах та майстер-класах.
Танцівники: Ярослав Кайнар, Богдан Кириленко, Богдан Урхов, Ольга Маркович, Олена Міц, Христина Слободянюк, Ірина Бодрик, Аліна Цховребова.

Вішалка

Totem Dance Group. Хореограф – Ярослава Кайнар
Ляльковий театр (вул. Незалежності 10а), 16 червня, 17:00

Детальніше

“Сучасна хореографія може бути смішною!”. Саме про це заявили танцівники і хореографи Totem Dance Group.
Вішалка – це досить-таки цікава штука. Вона має різні форми, конструкцію і назви. Але головне, що мета у кожної вішалки в світі одна – зберігати речі, які висять на ній і чекати, поки людина дасть їм життя і наповнить їх своєю енергією. Чому ми маємо купу мотлоху, але не користуємося ним? Можливо, людина думає, що накопичуючи майно ми стаємо багатшими. Але ж ми просто захаращуюємо свій простір. І що ж тепер робити з усіма цими речами? У виставі «Вішалка» танцюристи НЕ будуть засипати вас питаннями і пошуками смислів. Ні, перед артистами стоїть лише одне завдання – добре провести час разом із глядачем.
Ярослава Кайнар – хореограф, викладач, танцівник, Лауреат міжнародних конкурсів та викладач contemporary dance та modern jazz в Totem Dance Group.
Виконавці: Totem Dance Group – Дарія Донцова, Олена Галушко, Христина Слободянюк, Ірина Бодрик, Богдан Кириленко, Ольга Маркович, Аліна Цховребова, Дарина Тураш.

Де|синхронізація

Вистава сучасного танцю від Антона Овчіннікова
Ляльковий театр (вул. Незалежності 10а), 17 червня, 17:00

Детальніше

“Де|синхронізація” — вистава сучасного танцю від Антона Овчіннікова. Ідея цієї роботи виникла з міркувань про те, як наше минуле створює наше сьогодення. Досліджуючи минуле своєї країни крізь призму індивідуального ментального та тілесного досвіду, автор довго вдивлявся у фотографії і тексти, прислухався до звуків та мелодій своєї юності. Рухався разом з музикою, що залишила слід у пам’яті та у тілі. Який досвід є більш важливим? Чи можливо зрозуміти особливості власної пам’яті, звертаючись до тілесної? Чому ми такі, якими ми є?
Антон Овчінніков – засновник фестивалю сучасного танцю «Точка перетину» (Київ – Харків – Херсон), проекту АРТІЛЬ спрямованого на підтримку молодих хореографів сучасного танцю і допомогу у створенні робіт для професійної сцени. З 2010 — засновник та директор Міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру “Zelyonka Fest”.

Майстер-клас: Dmitrijs Gaitjukevičs

Ляльковий театр (вул. Незалежності, 10а), 18 червня, 13:00

Детальніше

Відомий латвійський хореограф та перформер Dmitrijs Gaitjukevičs проведе майстер-клас для поціновувачів танцювального мистецтва.

“ДУЕЛЬ. СОЛО” / “DIVE”

перформанс Антона Овчіннікова
Ляльковий театр (вул. Незалежності 10а), 18 червня, 17:00

Детальніше

Перформанс “Dive”. Автор та виконавець – відомий латвійський хореограф та перформер Dmitrijs Gaitjukevičs.
“Dive” – занурення в стан, близький до коми. У стан, коли бачиш і помічаєш кожну деталь. Коли час тягнеться вічно. Стан, коли перед людиною є світло і вона обирає залишити цей світ або залишитися в ньому. Занурення в самого себе, дослідження самого себе.

Герой вистави “Дуель. Соло” одержимий ідеєю самовдосконалення, яке перетворюється на нав’язливу ідею переваги над іншими. Очевидно, що у нього є багато думок і припущень, які, як йому здається, ведуть до переваги над опонентами. Всі ці думки тим чи іншим чином проявляються у його діях. Ідея переваги тут доведена до абсурду, який неминуче веде до руйнування. Чим закінчиться боротьба з уявними супротивниками?
Антон Овчінніков – засновник фестивалю сучасного танцю «Точка перетину» (Київ – Харків – Херсон), проекту АРТІЛЬ спрямованого на підтримку молодих хореографів сучасного танцю і допомогу у створенні робіт для професійної сцени. З 2010 – до сьогоднішнього дня: засновник та директор Міжнародного фестивалю сучасного танцтеатру «Zelyonka Fest».